Zgłoś naprawę!
Darmowy kurier!

O nas

6

Misja

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań z zakresu obsługi i serwisu informatycznego wszystkim klientom.

V

Historia

W branży informatycznej pracujemy od 2003r. Firma Global Serwis w obecnej formie działa nieprzerwanie od 2009r.

(

Grupa Global

Grupa firm realizujących wspólny cel – dzięki szerokiemu spektrum świadczonych usług dostarczamy kompletne rozwiązania naszym klientom.

Nasze placówki

  • Tom
  • Tom
  • Tom
  • Tom
E

Nasi pracownicy

Doświadczenie, pasja oraz kreatywność, top podstawy naszego zespołu. Ukierunkowani na rozwój dajemy Ci pełnię zadowolenia z usług.

W

Dołącz do zespołu

Cechuje Cię chęć pracy oraz zapał i samozaparcie. Kochasz informatykę i technikę IT? Czekamy na Ciebie – dołącz do Nas!

(

Franczyza

Wejdź z nami na rynek lokalny. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia pozyskiwanych przez lata. Przyłącz się do zespołu Global Serwis!

Dołącz do nas

Praktyka
Staż
Oferty pracy

Uczysz się lub studiujesz? Zapraszamy Cię do odbycia praktyk w naszej firmie. Podobnie jak w przypadku staży – przedstawimy Ci charakterystykę pracy w wielu działach, w których będziesz mógł zobaczyć, na czym polega praca na danym stanowisku.

Poznając podstawy, poczynając od bezpieczeństwa pracy oraz przygotowania stricte merytorycznego, poprzez praktyczne zastosowanie przyswojonej wiedzy i posiadanych przez Ciebie umiejętności, wdrożysz się w świat technik informatycznych. Powierzane obowiązki wykonywane przez Ciebie pod okiem opiekuna dadzą Ci gwarancję dobrego przygotowania, a także rzetelnej oceny końcowej.

Możesz także liczyć na upominek firmowy po odbyciu praktyk :)

Na bieżąco poprowadzimy Twój dziennik praktyk spisując, czego dokonałeś. Wystawiamy stosowne zaświadczenia.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie po ukończeniu nauki (szkoła średnia, studia) w zakresie związanym z informatyką oraz prowadzeniem biznesu – przyjdź do nas. Nasz młody zespół cechuje miła i przyjemna atmosfera pracy. Jesteśmy gotowi przeszkolić Cię w wielu kwestiach – poczynając od części hardware (wdrożenia i serwisowanie sprzętu klienckiego), poprzez software (tworzenie oprogramowania dedykowanego, obsługa oprogramowania zewnętrznego), kończąc na tajnikach handlu i obsłudze klienta. Jeśli jesteś młody i kreatywny, szukasz wyzwań i chcesz wdrożyć się w świat pracy – Global Serwis jest miejscem dla Ciebie.

Pozyskasz wymaganą wiedzę, uzyskasz zaświadczenia, otrzymasz także wiele możliwości kursów i szkoleń, które będą przepustką w Twojej karierze zawodowej. Jeśli po ukończeniu stażu będziesz chciał z nami pozostać – zależnie od Twoich wyników otrzymasz możliwość pracy. To najłatwiejszy wstęp w nasze szeregi.

Odbycie stażu jest najlepszym krokiem ku Twojej przyszłości. Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce. Skorzystaj z okazji i przyjdź do nas już dziś!

W sprawie możliwości zatrudnienia oraz aktualnych ofert pracy, prosimy kontaktować się telefonicznie.

Wszelkich informacji udzielimy pod numerem 32 700 35 21

Grupa Global

Hardware, software, reklama i marketing