Serwis i modernizacja komputerów stacjonarnych

Serwis komputerów stacjonarnych

Oferujemy kompleksowy serwis i naprawę komputerów stacjonarnych, zapewniając szybkie i skuteczne rozwiązania. Specjalizujemy się w diagnozowaniu usterek, wymianie uszkodzonych podzespołów oraz modernizacji sprzętu, co pozwala na poprawę wydajności i przedłużenie żywotności komputerów. Nasi doświadczeni technicy dbają o najwyższą jakość usług, używając wyłącznie sprawdzonych części.

Czytaj więcej

Masz pytania? Zadzwoń!

odpowiemy na każde twoje pytanie

call 32 700 35 21

Jak działamy

Dostarcz sprzęt
lub zgłoś naprawę online

Niezobowiązująca
darmowa wycena

Naprawa dopiero po zatwierdzeniu kosztów

Gwarancja
na każdą usługę

O nas

Nasza firma

Global Serwis to firma z 14-letnim doświadczeniem w naprawie laptopów, sprzętu GSM i konsol wszystkich marek i modeli. Nasz zespół specjalistów oferuje szybkie i skuteczne rozwiązania techniczne, zapewniając niezawodność i satysfakcję klientów. Wybierz profesjonalizm i doświadczenie z Global Serwis Katowice!

Czytaj więcej

Nasze placówki

Nasza firma posiada cztery placówki na Śląsku, zapewniając łatwy dostęp do napraw konsol w Katowicach, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich. Dla wygody klientów oferujemy także serwis wysyłkowy, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu. Wybierz Global Serwis dla szybkiej i fachowej obsługi!

Czytaj więcej

Znajdź placówkę blisko siebie!

lub skorzystaj z formularza i zgłoś naprawę już teraz

Zakres świadczonych usług

 • Czyszczenie i konserwacja
 • Przyśpieszenie działania komputera
 • Wymiana dysku twardego
 • Naprawy i wymiany zasilaczy komputerowych
 • Naprawa kart graficznych
 • Naprawy płyt głównych
 • Wymiana komponentów (procesorów, kości ram, kart graficznych)
 • Modernizajca podzespołów komputera
 • Rozwiązywanie problemów z systemem
 • Odwirusowywanie
 • Wymiana obudów i aranżacja okablowania

Gwarancja

Każda usługa serwisu objęta jest pisemną gwarancją od 1 do 6 miesięcy. W przypadku wymiany podzespołów, klient otrzymuje gwarancję od 6 do 24 miesięcy. Oferujemy rzetelne wsparcie, aby zapewnić pełne zadowolenie z wykonanych usług i wymienionych części.

Typowe usterki

Gorąco i głośno

Przegrzewanie się

Przegrzewanie się komputerów PC to powszechny problem, który może prowadzić do poważnych usterek. Główne przyczyny to nagromadzenie kurzu w wentylatorach i radiatorach, co utrudnia prawidłowy przepływ powietrza. Regularne czyszczenie wnętrza komputera jest kluczowe, aby zapobiec przegrzewaniu. Ważna jest również okresowa wymiana past termoprzewodzących na procesorze. Brak odpowiedniego chłodzenia może prowadzić do spadku wydajności, zawieszania się systemu, a nawet trwałych uszkodzeń procesora i karty graficznej.

Doradzimy

Modernizacja podzespołów

Jeśli twój sprzęt nie spełnia już twoich oczekiwań, zawsze można go unowocześnić. Global Serwis oferuje szerokie możliwości modernizacji podzespołów komputerów PC, zapewniając najnowsze części i zwiększenie wydajności sprzętu. Zależnie od potrzeb i problemów zaoferujemy najlepsze rozwiązanie dla poprawy wydajności państwa komptuera. Jeśli modernizacja okaże się niewystarczająca, nasi specjaliści zaoferują złożenie całkowicie nowego komputera z najlepszych dostępnych części, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz satysfakcję z użytkowania nowego sprzętu.

Nie masz siły dłużej czekać?

Wolna praca

Wolna praca komputera może być spowodowana przestarzałymi podzespołami, przegrzewaniem się, wadliwym dyskiem twardym lub problemami z systemem operacyjnym. Przestarzałe komponenty mogą nie sprostać nowoczesnym wymaganiom, a przegrzewanie prowadzi do spadku wydajności. Wadliwy dysk twardy spowalnia odczyt i zapis danych, a uszkodzony system operacyjny powoduje błędy i zawieszenia. Niezależnie od przyczyny nasz serwis znajdzie najlepsze rozwiazanie dla Ciebie.

Nic nie widać

Brak obrazu

Brak obrazu na monitorze komputera PC może wynikać z problemów z kartą graficzną, procesorem, BIOS-em lub pamięcią RAM. Uszkodzona karta graficzna nie przesyła sygnału, wadliwy procesor uniemożliwia działanie systemu, problemy z BIOS-em zaburzają start komputera, a uszkodzona pamięć RAM powoduje błędy w wyświetlaniu. Global Serwis jest przygotowany do zdiagnozowania każdej usterki i zapewnia profesjonalną naprawę, przywracając pełną funkcjonalność sprzętu.

Zero reakcji na guzik

Brak zasilania

Problemy z zasilaniem komputera mogą być spowodowane awarią zasilacza, uszkodzeniem procesora lub płyty głównej. Często po wciśnięciu guzika 'Power' nie dzieje się nic. W takich przypadach aby mieć pewność co do przyczyny konieczna jest specjalistyczna diagnoza, aby zidentyfikować źródło problemu, oraz wymiana lub naprawa uszkodzonych elementów. Global Serwis oferuje profesjonalne usługi naprawcze, zapewniając szybkie i skuteczne rozwiązania.

Czas na zmianę

Problemy z działaniem systemu

System operacyjny może losowo zacząć zwalniać, zacinać się lub wyrzucać BSOD (Niebieski ekran). Czasami też mogą nie działać poszczególne elementy interfejsu takie jak pojedyńcza aplikacja systemowa (Zdjęcia, Ustawienia) lub nie uruchamia się część interfejsu pulpitu (Nie działą przycisk 'Start', nie widać paska zadań). Tego typu problemy z działaniem systemu mogą wynikać z wadliwych aktualizacji, uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem oraz złośliwym oprogramowaniem. Warto wtedy udać się do serwisu w celu zdiagnozowania problemu i naprawy.

Zgłoś naprawę już teraz!

lub znajdź placówkę blisko Ciebie