Odzyskiwanie danych

Centrum odzyskiwania danych

Od 2012 roku wkroczyliśmy na rynek odzysku danych, otwierając laboratorium odzyskiwania danych. Global Serwis to firma, której możesz zaufać w sytuacjach utraty cennych informacji. Nasz doświadczony zespół skutecznie przywraca dane z różnych nośników, zapewniając profesjonalizm i dyskrecję. Skorzystaj z naszych usług i odzyskaj swoje dane bez stresu!

Czytaj więcej

Masz pytania? Zadzwoń!

odpowiemy na każde twoje pytanie

call 32 700 35 21

Jak działamy

Dostarcz sprzęt
lub zgłoś naprawę online

Niezobowiązująca
darmowa wycena

Naprawa dopiero po zatwierdzeniu kosztów

Gwarancja
zadowolenia

O nas

Nasza firma

Nasza firma już od lat zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości usług odzyskiwania danych klientom na całym śląsku. Dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych procesów i inwestowaniu w nowoczesne technologie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom w zakresie odzyskiwania danych.

Czytaj więcej

Nasze placówki

Nasza firma posiada cztery placówki na Śląsku, zapewniając łatwy dostęp do napraw konsol w Katowicach, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich. Dla wygody klientów oferujemy także serwis wysyłkowy, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu. Wybierz Global Serwis dla szybkiej i fachowej obsługi!

Czytaj więcej

Zgłoś naprawę już teraz!

lub znajdź placówkę blisko Ciebie

Nasze usługi

Odzyskiwanie danych z dysków HDD

Oferujemy profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków HDD uszkodzonych fizycznie i logicznie. Nasz zespół ekspertów używa zaawansowanych narzędzi w sterylnych warunkach laboratoryjnych oraz najnowszego oprogramowania Bezpłatna diagnoza i wycena, poufność i skuteczność gwarantowane.

Czytaj więcej

Odzyskiwanie danych z dysków SSD

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z dysków SSD uszkodzonych fizycznie, logicznie i z błędami firmware. Używamy nowoczesnych narzędzi i technologii, oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę, zapewniamy szybkie i bezpieczne odzyskiwanie danych przy zachowaniu pełnej poufności.

Czytaj więcej

Odzyskiwanie danych z nośników

Odzyskujemy dane z uszkodzonych pendrive'ów i kart pamięci. Nasze laboratorium jest wyposażone w nowoczesne technologie, zapewniamy bezpłatną diagnozę i wycenę. Usługi są szybkie i bezpieczne, minimalizując przerwy w dostępie do ważnych danych. Pełna poufność gwarantowana.

Czytaj więcej

Odzyskiwanie macierzy RAID

Oferujemy odzyskiwanie danych z różnych konfiguracji RAID (RAID 0, 1, 5, 6, 10). Nasz zespół ekspertów diagnozuje problemy i przywraca dane niezależnie od przyczyny awarii. Bezpłatna diagnoza i wycena, szybkie i efektywne usługi, pełna poufność odzyskanych informacji.

Czytaj więcej

Znajdź placówkę blisko siebie!

lub skorzystaj z formularza i zgłoś naprawę już teraz