Serwis telefonów i tabletów

Serwis telefonów i tabletów

Oferujemy profesjonalną naprawę telefonów i tabletów. Specjalizujemy się w wymianie ekranów, naprawie baterii i rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem. Pomożemy również z naprawmi po zalaniu oraz z ładowaniem sprzętu. Gwarantujemy szybką i rzetelną obsługę, darmową i niezobowiązującą wycenę oraz konkurencyjne ceny.

Czytaj więcej

Masz pytania? Zadzwoń!

odpowiemy na każde twoje pytanie

call 32 700 35 21

Jak działamy

Dostarcz sprzęt
lub zgłoś naprawę online

Niezobowiązująca
darmowa wycena

Naprawa dopiero po zatwierdzeniu kosztów

Gwarancja
na każdą usługę

O nas

Nasza firma

Global Serwis to firma z 14-letnim doświadczeniem w naprawie laptopów, sprzętu GSM i konsol wszystkich marek i modeli. Nasz zespół specjalistów oferuje szybkie i skuteczne rozwiązania techniczne, zapewniając niezawodność i satysfakcję klientów. Wybierz profesjonalizm i doświadczenie z Global Serwis Katowice!

Czytaj więcej

Nasze placówki

Nasza firma posiada cztery placówki na Śląsku, zapewniając łatwy dostęp do napraw konsol w Katowicach, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich. Dla wygody klientów oferujemy także serwis wysyłkowy, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu. Wybierz Global Serwis dla szybkiej i fachowej obsługi!

Czytaj więcej

Znajdź placówkę blisko siebie!

lub skorzystaj z formularza i zgłoś naprawę już teraz

Zakres świadczonych usług

 • Wymiana wyświetlaczy
 • Wymiana gniazd ładowania, gniazd jack, gniazdu USB
 • Wymiana aparatów
 • Wymiana głośników
 • Wymiana i naprawa modułów GPS
 • Wymiana baterii
 • Wymiana szyb/digitizerów
 • Wymiana mikrofonów
 • Wymiana slotu SIM
 • Naprawy układów scalonych w tym elementów zasilania
 • Czyszczenie i konserwacja
 • Resetowanie oraz ponowne wgrywanie oprogramowań układowych

Gwarancja

Każda usługa serwisu objęta jest pisemną gwarancją od 1 do 6 miesięcy. W przypadku wymiany podzespołów, klient otrzymuje gwarancję od 6 do 24 miesięcy. Oferujemy rzetelne wsparcie, aby zapewnić pełne zadowolenie z wykonanych usług i wymienionych części.

Typowe usterki

LCD do wymiany

Rozbity ekran

W skutek upadku lub uderzenia uszkodzeniu może ulec przednia warstwa ekranu (tzw digitizer) lub pęka cały wyświetlacz. Często ochronne etui i szyby hartowane nie chronią przed takimi uszkodzeniami. W takim przypadku nie pozostaje nic innego jak wymiana elementu. W zależności od modelu urządzenia konieczna może być wymiana samego digitizera lub całości kompletu szyby i wyświetlacza. W obu przypadach konieczna jest interwencja profesjonalnego serwisanta.

Bez przyczyny

Brak obrazu

Czasami zdarza się że ekran w telefonie lub tablecie przestanie wyświetlać obraz bez widocznej przyczyny takiej jak pęknięcie. W wyniku upadku, zalania lub przegrzania, uszkodzenie mogą ulec elementy wewnątrz samego urządzenia które spowodują podobne objawy.

Bez przyczyny

Nie działa dotyk

Warstwa dotykowa ekranu może również ulec usterce bez wyraźnej fizycznej przyczyny. Dotyk w urządzeniu przestaje działać zupełnie, sam wykrywa dotyk w losowych miejscach ekranu lub działa z opóźnieniem. W takim przypadku również może być konieczna wymiana warsty dotykowej i/lub ekranu.

Telefon wpadł do wody

Naprawy po zalaniu

Chwila nieuwagi wystarczy aby nasz telefon lub tablet uległy zalaniu. Czy to upadek do wody czy przewrócenie szklanki stojącej obok telefnu, szkody mogą być trwałe i druzgocące. Telefon na początku może działać zupełnie normalnie, ale to tylko pozory. Uszkodzenia po zalaniu mogą się uwidocznić długo po pierwszym zalaniu. Zalane urządzenie należy niezwłocznie wyłaczyć i zgłosić się z nim do serwisu.

Zdiagnozujemy i usuniemy wszelkie uszkodzenia spowodowane zalaniem i zadbamy o przywrócenie pełnej sprawności urządzenia.

Uszkodzona bateria

Szybko się rozładowuje

Częste użytkowanie i ładowanie akumulatora gwałtownie obniża jego pojemność co przekłada się negatywnie na czas działania telefonu i tabletu. W większości aktualnie produkowanych modelach, wymiana baterii wiąże się z rozklejeniem całego telefonu. Taką naprawę można wykonać jedynie w profesjonalnym serwisie.

Uszkodzone gniazdo

Problemy z ładowaniem

Duże zużycie gniazda lub przypadkowe szarpnięcie przewodu podczas ładowania, może wykluczyć gniazdo z użytku. Taki element bardzo często nadaje się jedynie do wymiany. W szczególnych przypadkach powstanie usterki powoduje również zwarcie które może uszkodzodzić układy zasialnia w samym telefonie lub tablecie.

Uszkodzony aparat

Nie można robić zdjęć

Aparaty w telefonach i tabletach to niezwykle delikatna i skomplikowana część. Nawet niewielki upadek lub mała ilość wilgoci może spowodować sporo spustoszenie. Usterce może ulec sam aparat, mechanizm łapania ostrości lub obudowa soczewki. Problemy może również sprawiać sama aplikacja aparatu w telefonie lub tablecie. W każdym przypadku zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę problemu.

Uszkodzony głośnik rozmowy

Nie słychać rozmówcy

Często zdarza się że z czasem użytkowania uszkodzeniu ulegnie przedni głośnik urządzenia, uniemożliwiając tym samym prowadzenie rozmów głosowych.

W tabletach jest to rzadsza usterka, ale w telefonach powoduje utratę jednej z głównych jego funkcji. Zależnie od mechanizmu powstania problemu, czasami może pomóc przeczyszczenie głośnika ale zazwyczaj jednak kończy się to wymianą całego modułu.

Uszkodzony mikrofon

Rozmówca nas nie słyszy

Jeżeli twój rozmówca nie słyszy Cię podczas rozmowy, niekoniecznie problem będzie po stronie jego słuchawki, winny może być też twój mikrofon.

Problem z oprogramowaniem

Zawiesza się na logo producenta

Usterka częściej występująca w tabletach ale jest również spotykana w telefonach. Urządzenie uruchamia się jedynie do logo producenta lub nazwy modelu po czym się zatrzymuje lub resetuje. Często powodem są uszkodzenia plików systemowych urządzenia. W szczególnych przypadkach, dostępne dla użytkownika przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomaga. Wtedy konieczne jest wgranie całego oprogramowania urządzenia od nowa.

Zgłoś naprawę już teraz!

lub znajdź placówkę blisko Ciebie