Zgłoś naprawę!
Darmowy kurier!

Naprawa układów scalonych

Ponieważ równolegle z pracami związanymi z dyskami twardymi rozpoczęsliśmy także prace nad stworzeniem profesjonalnego serwisu elektroniki, połączyliśmy wiedzę i doświadczenie techników z zapotrzebowaniem na specjalistyczne usługi z zakresu napraw elektroniki specjalistycznej - pod kątem odzyskiwania danych mamy na myśli układy scalone płytek drukowanych, procesory (bramki) logiczne, szereg urządzeń wewnętrznych, jak choćby przekaźniki napięcia, trafo powielacze, mechanizmy sterujące głowicami dysków itp.

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i fachowym sprzętem. Angażjemy najlepszych specjalistów w branży elektronicznej w trosce o powodzenie operacji odzyskiwania danych i minimalizację kosztów obcych (99% napraw wykonujemy we własnym zakresiem). Posiadamy oprzyżądowanie pozwalające na pracę z mikroelementami, ich montaż i demontaz, a także wymianę. 

Ze względu na skomplikowanie oraz miniaturyzację stosowanych w dyskach układów dokładamy wszelkich starań, aby pozyskiwać najbardziej aktualne rozwiązania w oparciu o schematy producentów, porady specjalistów i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Pracujemy w standardzie bezołowiowym - nasz sprzęt potrafi sprostać nawet najcięższym wyzwaniom, a kreatywność kadry daje pewność wyjścia z nawet najcięższej "opresji", którą niewątpliwie jest utrata dostępu do gromadzonych danych.